Kalendarz Roku Szkolnego

 

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

4.09.2017

Rozpoczęcie roku szkolnego

   
   

23-31.12.2017

Zimowa przerwa świąteczna

12-25.02.2018

Ferie zimowe

   

29.03-03.04.2018

Wiosenna przerwa świąteczna

   

18-20.04.2018 r.

Egzamin gimnazjalny

   

22.06.2018

Zakończenie roku szkolnego

 

 

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć:

 

13.10.2017 r.

30.04.2018 r.

2.05.2018 r.

4.05.2018 r.

 

 

 

 

 

 

                   Terminarz imprez zaplanowanych 
                        na rok szkolny 2017/2018

 

 

 

 

 

 

Data

Rodzaj imprezy

Osoby odpowiedzialne

 

04.09. 2017

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

 

28.09.2017

Kiermasz Owocowy

p. G. Wolińska

p. A. Człapka

p. E. Brzeźniak

 

02-31.10.2017

Październik miesiącem czytania "60 lat Misia Uszatka"

p. D. Bulińska i inni nauczyciele

 

13.10.2017

 

Dzień Nauczyciela 

p. J. Bożyczko,

p. D. Bulińska,

p. K. Cicha,

p. A. Piątkowska

p. G. Wolińska,

p. A. Wolińska-Krusicka

 

październik 2017

Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży

p. M. Majewski

 

październik 2017

Kiermasz Warzywny

p. G. Wolińska

p. A. Człapka

p. E. Brzeźniak

 

październik 2017

Spotkanie z diabetykami i paniami z Sanepidu

p. N. Halaburda - Bździel

 

20.10.2017

 

Dzień Papieski -apel

p. R. Jerzyńska

 

27.10.2017

Dzień Bezpieczeństwa

p. A. Wolińska-Krusicka

p. N. Sobzcak

p. A. Człapka

p. E. Świątek

 

08.11.2017

Mityng Pływacki

p. M. Chałupka

 

10.11. 2017

Dzień Rogala

Wychowawcy klas P.D.P.

 

10. 11. 2017

Dzień Niepodległości

p. M. Kościńska,

p. M. Lück,

p. A. Sakowska

 

listopad 2017

Dzień Matematyki

p. E. Świątek,

p. H. Wojciechowska

 

21.11.2017

Dzień życzliwości

p. A. Wolińska-Krusicka

p. N. Sobzcak

 

listopad  2017

Andrzejki

p. J. Bożyczko,

p. K. Cicha,

p. D. Magdziak,

wychowawcy  klas

 

06.12. 2017

Mikołajki

p. N. Halaburda - Bździel,

p. R. Jerzyńska

p. M. Łysiak - Półtorak,

p. A. Turek

 

22. 12. 2017

 

Jasełka

p. J. Bożyczko,

p. D. Bulińska,

p. K. Cicha ,

p. A. Człapka,

p. N. Dera

p. A. Piątkowska,

p. G. Wolińska,

p. A. Wolińska- Krusicka

 

styczeń 2018

Balik Karnawałowy z Seniorami

p. N. Halaburda - Bździel,

p. A. Klimko,

p. O. Piątkowska

 

16.01. 2018

Bal Karnawałowy

p. A. Piątkowska

p. D. Magdziak

 

styczeń 2018

Koncert kolęd

Zakończenie projektu gimnazjalnego

p. I. Milejczak -Jabłońska

p. A. Wolińska-Krusicka

 

08. 02. 2018

Tłusty czwartek- kiermasz ciast

Wychowawcy klas P.D.P.

 

08.02.2018

 

Międzyszkolne Konfrontacje Małych Form Teatralnych dla Gimnazjalistów

p. M. Kościńska.

p. M. Lück.

p. A. Sakowska

 

luty 2018

Dzień bezpiecznego Internetu

p. A. Człapka

p. E. Świątek

p. A. Wolińska-Krusicka

p. N. Sobzcak

 

luty 2018

Dzień małego ratownika (pierwsza pomoc przedmedyczna)

p. N. Dera,

p. H. Wojciechowska

 

luty 2018

Finał programu  gimnazjalnego ,,Moja  mała  ojczyzna”

p. M. Kościńska,

p. M. Lück,

p. A. Sakowska,

wychowawcy klas gimnazjum

 

marzec 2018

Dzień Patrona

p. B. Florkiewicz,

p. N. Halaburda - Bździel,

p. M. Łysiak - Półtorak,

p. A. Turek

 

23.03. 2018

Zajączek wielkanocny

p. J. Bożyczko,

p. D. Bulińska,

p. K. Cicha ,

p. A. Piątkowska,

p. G. Wolińska,

p. A. Wolińska- Krusicka

 

kwiecień 2018

Dzień Ekologiczny

p. E. Brzeźniak,

wychowawcy klas

 

kwiecień 2018

Kiermasz kanapkowy

p. G. Wolińska

p. A. Człapka

p. E. Brzeźniak

 

kwiecień 2018

 

Dzień Zdrowia

p. N. Dera,

p. N. Halaburda - Bździel

p. M. Majewski,

p. V. Włodarczyk,

p. H. Wojciechowska

 

30. 04. 2018

 

Uroczystość patriotyczna : Święto Konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi

p. M. Kościńska,

p. M. Lück,

p. A. Sakowska

 

20.05. 2018

Letnie Powiatowe Igrzyska Lekkoatletyczne

p. M. Chałupka,

p. V. Włodarczyk,

wszyscy pracownicy szkoły

 

25. 05.2018

Dzień Rodziny

p. G. Wolińska,

p. A. Wolińska- Krusicka

 

01.06.2018

Walt Disney przedstawia

p. N. Halaburda - Bździel,

p. M. Łysiak - Półtorak

 

09.06.2018

Festiwal  Artystyczny  ,,Nasz świat”

p. J. Bożyczko,

p. D. Bulińska,

p. K. Cicha,

p. A. Piątkowska,

p. G. Wolińska,

p. A. Wolińska- Krusicka

 

czerwiec 2018

Piknik  integracyjny w W.T. Z.

Wychowawcy OPdP

 

czerwiec 2018

Dzień Sportu

p. M. Majewski,

p. V. Włodarczyk,

p. H. Wojciechowska

 

22. 06. 2018

Zakończenie roku szkolnego

p. M. Lück,

 p. I. Milejczak -Jabłońska,

p. J. Ziajka

 

 

 

 


 

 

Terminarz całorocznych programów i projektów zaplanowanych

 

na rok szkolny 2017/2018

 

 

 

Lp.

Data

Rodzaj projektu

Osoby odpowiedzialny

1.

Cały rok

 

 

„ Stop cyberprzemocy”

Gimnazjum, PDP

 

p. A. Człapka

p. E. Świątek

 

2.

Cały rok

 

 

 

 

„Moje Bezpieczeństwo”

Szkoła Podstawowa

p. Anna Wolińska-Krusicka

p. Natalia Sobczak

p. D. Magdziak

p. K. Cicha

p. A. Człapka

p. E. Świątek

3.

Cały rok

 

„W niezwykłym świecie wierszy Pana Jana Brzechwy”

Szkoła Podstawowa

p. A. Wolińska-Krusicka

p. N.  Sobczak

4.

Kwiecień-maj

 

„Mama kota na punkcie mleka”

Szkoła Podstawowa

p. N. Sobczak

P. A. Wolińska-Krusicka

5.

Październik - luty

Edukacyjny projekt gimnazjalny –

„Niezwykłe Święta Bożego Narodzenia”

p. I. Milejczak-Jabłońska

p. A. Wolińska-Krusicka

6.

Cały rok

„Polubić czytanie”

p. D. Bulińska

p. I. Milejczak-Jabłońska

p. J. Ziajka

7..

Cały rok

„Małe co nieco- radosne gotowanie”

PDP

p. E. Brzeźniak

p. A. Człapka

p. G. Wolińska

8.

Cały rok

„W magicznej kuchni Cecylki Knedelek”

p. E. Brzeźniak

p. A. Człapka

p. G. Wolińska

9.

Cały rok

„Stawiam na Zdrowie”

p. H. Wojciechowska

10.

Cały rok

„Pierwsza pomoc przedmedyczna”

p. H. Wojciechowska

p. N. Dera

11.

Cały rok

„Wolt Disnay bawi i uczy”

p. N. Haleburda-Bździel

p. M. Łysiak-Półtorak

12.

Cały rok

„Prosinfonika”- program „Spotkania z muzyką klasyczną”

p. M. Luck

p. A. Sakowska

13.

październik

„Misie lubią dzieci, dzieci lubią misie”60 lat Misia Uszatka

p. D. Bulińska

p. A. Wolińska-Krusicka

14.

Cały rok

Udziału w wymianie korespondencji z Zespołem Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce

p. A. Piątkowska

p. A. Klimko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz konkursów zaplanowanych
na rok szkolny 2017/2018

 

 

 

 

 

Lp.

Data

Rodzaj konkursu

Osoby odpowiedzialny

  1.  

marzec

Konkurs ortograficzny

 

p. Jolanta Ziajka

p. Iwona Milejczak - Jabłońska

  1.  

październik

Konkurs religijny – plastyczny „Objawienia Matki Bożej w Polsce i na Świecie”

p. Renata Jerzyńska

  1.  

II semestr

Konkurs matematyczny

p. Hanna Wojciechowska

p. Elżbieta Świątek

  1.  

II semestr

Konkurs pięknego czytania

p. Iwona Milejczak - Jabłońska

  1.  

I i II semestr

Konkurs znajomości książek dla dzieci

p. Dorota Bulińska

p. Iwona Milejczak – Jabłońska

p. Jolanta Ziajka

  1.  

I i II semestr

Turniej

 

  1.  

cały rok

„Zbiórka baterii”

p. Elżbieta Brzeźniak

  1.  

kwiecień

Konkurs ekologiczny

p. Elżbieta Brzeźniak

  1.  

marzec-kwiecień

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Jana Brzechwy

p. Magdalena Łysiak-Półtorak

  1.  

I i II semestr

Zbiórka makulatury

p. Elżbieta Brzeźniak

p. Hanna Wojciechowska

  1.  

I i II semestr

Konkurs plastyczny związany z twórczością Jana Brzechwy

p. Natalia Sobczak

p. Anna Wolińska-Kruscika

  1.  

grudzień

Konkurs plastyczno techniczny – świąteczne pudełko

p. Natalia Halaburda-Bździel

  1.  

październik

Konkurs wiedzy o ruchu drogowym

p. Agnieszka Człapka

  1.  

luty

Konkurs plastyczny – „stop cyberprzemocy”

p. Agnieszka Człapka

 

 


Lista konkursów zewnątrzszkolnych zaplanowanych
na rok szkolny 2017/2018

 

 

 

 

 

Lp.

Rodzaj konkursu

Osoby odpowiedzialny

1.

Konkurs plastyczny związany z twórczością Jana Brzechwy

p. Natalia Sobczak

p. Anna Wolińska-Kruscika

2.

Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni”

p. Natalia Halaburda-Bździel

3.

Konkurs techniczny - Oborniki

p. Grażyna Wolińska

4.

Konkurs religijny – Wielkopolskie znaki wiary

p. Renata Jerzyńska

5.

Konkurs prozdrowotne organizowany przez Sanepid Szamotuły

p. Hanna Wojciechowska

6.

Plastyczne konkursy ekologiczne organizowane przez Starostwo Powiatowe w Szamotułach

p. Elżbieta Brzeźniak

7.

Konkursy plastyczno –techniczne organizowane przez Bibliotekę Publiczną

p. Dorota Bulińska

8.

Konkurs plastyczno-techniczny organizowany przez koło łowieckie „Szarak”

p. Elżbieta Brzeźniak

9.

Konkurs techniczny organizowany przez Centrum

p. Grażyna Wolińska