Projekty, konkursy, wydarzenia - termianarz

Opublikowano: piątek, 30, wrzesień 2016

Terminarz imprez zaplanowanych
na rok szkolny 2016/2017

 

Lp.

Data

Rodzaj imprezy

Osoby odpowiedzialne

1.

1.09. 2016

Rozpoczęcie roku szkolnego

p. M. Lück

2.

3.09.2016

Narodowe czytanie – uczniowie, nauczyciele, rodzice

p. D. Bulińska

3.

5-9.09.2016

Tydzień czytania – Afryka Kazika

p. D. Bulińska

4.

14.09.2016

Wycieczka do Parku Etnograficznego w Dziekanowicach

p. E. Brzeźniak

5.

16.09.2016

Sprzątanie świata

Wychowawcy klas

6.

17.09.2016

 Hiszpańskie pożegnanie lata
w Komorowie

p. N. Halaburda-Bździel

p. M. Łysiak-Półtorak

i wszyscy nauczyciele

 

7.

30.09.2016

Dzień chłopca

Wychowawcy klas

8.

13.10.2016

 

Dzień Nauczyciela 

p. G. Wolińska i zespół teatralny

9.

Październik 2016

Miesiąc bibliotek szkolnych – lekcje biblioteczne klas i spotkanie z bajarzem.

p. D. Bulińska

10.

Październik 2016

Wycieczka do Owińsk do Parku Orientacji Przestrzennej

p. N. Halaburda-Bździel

11.

Październik 2016

Wycieczka do Słopanowa kl. gimnazjalnych

p. J. Ziajka

p. I. Milejczak

12.

14.11.2016

Dzień Papieski – apel

p. R. Jerzyńska

13.

04.11.2016

Mityng Pływacki

p. M. Chałupka

14.

10.11. 2016

Dzień Rogala

Wychowawcy klas P.D.P.

15.

10. 11. 2016

Dzień Niepodległości – apel patriotyczny

p. M. Kościńska

p. M. Lück

p. A. Sakowska

16.

Listopad 2016

Dzień ofiar wypadków

p. A. Człapka

17.

Listopad 2016

Koncert w Szkole Muzycznej

p. M. Kurowska

18.

30.11. 2016

 

Andrzejki

p. J. Bożyczko

wychowawcy  klas

19.

7.12.2016

Mikołajki z wolontariatem

p. R. Jerzyńska

p. N. Halaburda-Bździel

p. M. Łysiak-Półtorak

20.

22.12.2016

Jasełka

p. G. Wolińska i zespół teatralny

21.

Styczeń 2017

Bajki, baśnie, bajeczki-  cz. I

p. M. Łysiak-Półtorak

22.

Styczeń 2017

Balik Karnawałowy

p. J. Bożyczko

p. N. Dera

p. K. Cicha

23.

23.02.2017

Tłusty czwartek- kiermasz ciast

Wychowawcy klas P.D.P.

24.

Luty  2017

Spotkanie  integracyjne z seniorami

,,Ostatkowo  ale  zdrowo”

p. N. Halaburda-Bździel

p. A. Piątkowska

25.

luty 2017

Finał projektu  gimnazjalnego ,,Moja  mała  ojczyzna”

 p. M. Kościńska

p. M. Lück

wychowawcy klas gimnazjalnych

26.

luty 2017

 

III Międzyszkolne Konfrontacje Małych Form Teatralnych dla Gimnazjalistów

p. M. Kościńska

p. M. Lück

p. A. Sakowska

27.

8.03.2017

Dzień kobiet

Wychowawcy klas

28.

08.03.2017

Dzień Patrona

Wolontariat Wielkoduchy z SP nr 3

p. M. Łysiak-Pułtorak

p. N. Halaburda-Bździel

 

29.

21.03.2017

 

Dzień Zdrowia i Ekologii - Woda

p. E. Brzeźniak

p. H. Wojciechowska

30.

11-12.04.2017

Rekolekcje - Zajączek wielkanocny

p. G. Wolińska

p. R. Jerzyńska

31.

Kwiecień/maj 2017

Pokaz grup tanecznych SZOK-u

p. M. Kurowska

32.

24.04.2017

Międzynarodowy dzień książki dla dzieci – spotkanie z panem Łukaszem Wierzbickim

p. D. Bulińska

33.

28.04.2017

 

Uroczystość patriotyczna : Święto Konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi

p. M.  Kościńska

p. Magdalena Lück

p. A. Sakowska

34.

15.05.2017

Spotkanie w Niemieczkowie „Ożywić pola”

p. M. Ratajczak

p. A. Piątkowska

35.

maj 2017

W mlecznej krainie – dzień mleka w SP

p. N. Sobczak

p. N. Dera

36.

maj 2017

Wycieczka do Dąbrowy k. Pniew

p. J. Ziajka

    37.

maj 2017

Spotkanie diabetyków

p. N.  Halaburda-Bździel

38.

24.05.2017

Dzień Rodziny

p. G. Wolińska, zespół teatralny i wychowawcy klas

39.

29.05.2017

Bajki, baśnie  , bajeczki  cz. II

p. M. Łysiak-Półtorak

40.

20.05. 2017

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży z niepełnosprawnością

p. M. Chałupka

 

41.

08. 06 2017

Festiwal  Artystyczny  ,,Nasz  świat”

p. G. Wolińska

p. M. Łysiak-Półtorak

42.

czerwiec  2017

Piknik  integracyjny w W.T. Z.

wychowawcy PdP

43.

czerwiec 2017

Dzień Sportu

p. V. Włodarczyk

44.

23.06.2017

Zakończenie roku szkolnego

 

 

 

 

 


Terminarz całorocznych projektów, programów zaplanowanych

na rok szkolny 2016/2017

 

Lp.

Data

Rodzaj projektu

Osoby odpowiedzialny

1.                   

Spotkania cykliczne

Projekt edukacyjny „Raz, dwa, trzy... ruszaj się i ty” dla SP z umiarkowaną NI

p. Violetta Włodarczyk

2.                   

Spotkania  cykliczne

 

,,W  magicznym świecie  wierszy Jana Brzechwy” (projekt  dla klas I-III i Szkoły Podstawowej ,,Ż”)

p. Natalia Sobczak

p. Dorota Bulińska

 

3.                   

Kwiecień

 

Program „Mama kota na punkcie mleka” kl. I-III i Szkoła Podstawowa ,,Ż”

p. Natalia Sobczak

p. Natalia Dera

p. K. Cicha

4.                   

Spotkania  cykliczne

Program dla S. P. :,,Baśnie, bajki, bajeczki”

p. Magdalena Łysiak-Półtorak

5.                   

Spotkania cykliczne

Projekt czytelniczo-wychowawczy dla kl. I-III S. P. i kl. ,,Ż”

,,Miej dobra maniery Cecylki Knedelek, czyli o tym, co wypada wiedzieć.”

p. Natalia Halaburda-Bździel

 

 

6.                   

Wrzesień - luty

,,Moja  mała  ojczyzna”  dla Gimnazjum

p. Małgorzata  Kościńska

7.                   

Wrzesień - maj

 

Program: ,,Polubić czytanie” kl. Gimnazjum i I-III SP (lekko)

p. Dorota Bulińska

p. Iwona Milejczak-Jabłońska

8.                   

Wrzesień- maj

Program ,Żyj smacznie i zdrowo”- gimnazjum ,,Ż”

p. Aleksandra Piątkowska

9.                   

Wrzesień-maj

Projekt edukacyjny „Wybieram wodę w trosce o zdrowie”

p. Elżbieta Brzeźniak

p. Hanna Wojciechowska

10.               

Cały rok

Projekt ,,Zdrowy uśmiech”  dla S.P.

p. Hanna Wojciechowska

11.               

cyklicznie

raz w miesiącu

„Magiczna  kuchnia Cecylii  Knedelek” integracyjne  zajęcia S.P. i oddziałów P.D.P.

p. Grażyna Wolińska

wychowawcy  klas uczestniczących

 

 

 

 

 

 


Terminarz  konkursów szkolnych zaplanowanych
na rok szkolny 2016/2017

 

 

Lp.

Data

Rodzaj konkursu

Osoby odpowiedzialny

1.

Wrzesień/październik

Konkurs religijny.

p. Renata Jerzyńska

2.

październik

Konkurs plastyczno-techniczny „Zakładka do książki”

p. Dorota Bulińska

3.

październik

Konkurs plastyczny: „Za co kocham drzewa?”

p. Elżbieta Brzeźniak

4.

grudzień

Konkurs  ozdób  świątecznych

p. Natalia Halaburda-Bździel

5.

marzec

Konkurs „Ortografia trudna ale nie nudna”

p. Jolanta Ziajka

6.

marzec

Konkurs  ilustracja do utworu Jana Brzechwy

p. Natalia Sobczak

7.

maj

Konkurs plastyczny dla klas: „Woda to życie”

p. Elżbieta Brzeźniak

8.

I i II semestr

Konkurs matematyczny

p. Hanna Wojciechowska

9.

I i II semestr

Mistrz dodawania i odejmowania

p. Beata Myczkowska

p. Hanna Wojciechowska

10.

II semestr

Konkurs pięknego czytania

p. Dorota Bulińska

p. Iwona Milejczak - Jabłońska

11.

Cały rok

„Zbiórka baterii”

p. Elżbieta Brzeźniak

12.

I i II semestr

Zbiórka nakrętek

p. Joanna Bożyczko

 


 

 

Lista konkursów zewnątrz szkolnych zaplanowanych
na rok szkolny 2016/2017

Załącznik nr 3

 

Lp.

Rodzaj konkursu

Osoby odpowiedzialny

1.

Konkurs informatyczny Śrem

 

p. Agnieszka Człapka

2.

Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni”   ze S.M.

p. Natalia Halaburda-Bździel

3.

Konkurs religijny

p. Renata Jerzyńska

4.

Konkursy religijny ,,Znaki  wiary”

p. Renata Jerzyńska

5.

Konkurs prozdrowotny organizowany przez Sanepid Szamotuły  dla gimnazjalistów

p. Beata Myczkowska

p. Hanna Wojciechowska

6.

Powiatowy konkurs ekologiczny „Symbole Polskich Parków Narodowych” (dla klas IV-VI S. P.)

p. Hanna Wojciechowska

p. Elżbieta Brzeźniak

7.

Konkursy plastyczno –techniczne organizowane przez Bibliotekę Publiczną

p. Dorota Bulińska

8.

Konkurs plastyczno-techniczny organizowany przez bibliotekę ZS nr 3 pt:. „Parasol”

p. Dorota Bulińska

9.

Konkurs plastyczno-  informatyczny organizowany przez koło łowieckie „Szarak”

p. Małgorzata Ratajczak

 

10.

Konkurs komunikacyjny
w Poznaniu

p. Agnieszka Człapka

11.

Konkursy  plastyczne   organizowane  przez Centrum  Integracji Szamotuły

Wychowawcy klas

12.

Zawody Olimpiad Specjalnych zgonie z kalendarzem

p. M. Chałupka

 

Odsłony: 286